SORULAR VE CEVAPLAR

01.

WARPOINT nedir?

WARPOINT, 2 ila 10 kişinin aynı anda katılabileceği takım savaşları için bir sanal gerçeklik arenasıdır. Sanal dünyada oyuncular birbirlerinin karakterlerini görür ve birbirleriyle etkileşime girebilir, savaşı kazanmak için oyuncunun aktif olarak hareket etmesi, sığınakların arkasına saklanması ve hızlı hareket etmesi gerekir!

02.

Diğer VR kulüplerinden farkı nedir?

WARPOINT yeni nesil bir sanal gerçeklik! Tam hareket özgürlüğü, kablo yok ve kısıtlama yok. Ekipmanlarımız tüm arenada özgürce hareket etmenizi sağlar – sırt çantası veya kablo yok, sadece bir kask ve oyun kumandaları.

03.

Herhangi bir yaş sınırlaması var mı?

Oyun hemen hemen her yaş için uygundur, bu nedenle hem yetişkinler hem de çocuklar katılabilir.

04.

Oynayacak kimsem yok. Herkes için oyun var mı?

Evet, her hafta açık oyunlar düzenliyoruz. Farklı takımlarda oynamak ve yeni insanlarla tanışmak için bir araya gelen oyuncular için özel bir sohbet odamız var.

05.

Başka ne eğlencesi var ki?

Birkaç salonumuz var: sanal gerçeklik arenası, VR kasklarının bulunduğu bir oda, dinamik sürüşler ve PlayStation 5’in bulunduğu bir salon alanı. Hangi oyunun sizin için en iyisi olduğundan emin değilseniz, bize bir istek bırakın veya bizi arayın. Size oyunlar hakkında daha fazla bilgi vermekten ve seçiminizde yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız!

06.

Hangi kıyafetleri giymeliyim?

Rahat hareket edebileceğiniz herhangi bir kıyafet ve ayakkabıyla gelebilirsiniz. Hafif spor giysiler en iyisidir. Açık burunlu ve yüksek topuklu ayakkabılar ve yansıtıcı yüzeyli giysiler tavsiye edilmez.

Scroll to Top